Özellikler

Adisyon Telefon

BON Adisyon Özellikleri

 • Kolay Adisyon Yönetimi Kolay Adisyon Yönetimi
 • Adisyon Raporlama ve AnalizGelişmiş Raporlama
 • Stok Takibi Stok Takibi
 • Gecikmiş Sipariş
              Takibi Gecikmiş Sipariş Takibi
 • Uzaktan YönetimUzaktan Yönetim
 • Mutfak EkranıMutfak Ekranı
 • Self Servis ve
              Al Götür Self Servis ve Al Götür
 • Çoklu Şube
              Takibi Çoklu Şube Takibi
 • Taahhüt ve
              Sözleşme Yok Taahhüt ve Sözleşme Yok
Kolay Adisyon Yönetimi

Kolay Adisyon Yönetimi

KOLAY ADİSYON

Karışan siparişlerden, geciken teslimatlardan, cihaz bağlılıklarından kurtulun! İstediğiniz tüm cihazlardan en kolay ve minimal şekilde siparişlerinizi yönetin. Sipariş almak, masa değiştirmek, ikram ürün vermek ve diğer her şeyi birkaç dokunuş ile halledin.

SELF SERVİS VE AL GÖTÜR

Self servis servis yapan mekanlar için de uygun olan BON, gerekli tüm özellikleri barındırır. Üstelik al götür ve perakende ürün satışını da hiçbir ayar gerektirmeden yapabilirsiniz.

Ücretsiz Başla
Mutfak Yönetim Ekranı

Çoklu Mutfak Ekranı

Mutfak Yönetim Ekranı

Anlık güncellenen mutfak ekranı sayesinde mutfaktaki karmaşadan kurtulun. Hazır olan ürünler anında garsonlara yönlendirilir, siparişler gecikmeden müşteriye ulaşır. Birden çok mutfak veya bar ekranı desteği ile büyük mekanlarda bile sorunsuzca kullanın.

Gecikmiş Sipariş Takibi

Geciken siparişlerden anında haberdar olun, mekanınızın ortalama teslim süresini takip edip, müşteri memnuniyetini arttıran. En çok sipariş geciktiren mekanlarınızı ve çalışanlarınızı görüntüleyerek, mekanınızın performansını iyileştirecek öneriler alın.

Stok Tahmin Sistemi

Stok Yönetimi

Stok Takibi

Stok karmaşasına elveda demeye hazır olun. Anlık stok takibini kolayca BON sayesinde yapabilirsiniz. Stokları tükenen ürünler otomatik olarak siparişe kapanır bu sayede garsonlar, hangi ürünlerin satışta olduğunu sipariş ekranında kolayca görebilir.

Stok Tahmin Sistemi

Stok Tahmin Sistemi sayesinde stok durumunuzu kolayca görebilir, stokların ne zaman tükeneceğini öngörebilirsiniz. Hem stoksuz kalma riskinden kurtulursunuz hem de elinizde fazla stok tutmazsınız.

Ücretsiz Başla
Mobil Uygulamayı İndir,
Kullanmaya Başla

BON: Adisyon mobil uygulamasını indirerek tablet veya telefondan tarayıcıya girmeden BON'u kullanabilirsiniz. Windows uygulaması ve kiosk çözümleri için bizimle temasa geçebilirsiniz.

saaspik leaf
saaspik leaf
saaspik
Gelişmiş Raporlama ve Analiz

Gelişmiş Raporlama ve Analiz

Raporlama ve Analiz

Gelişmiş raporlama ile işletmenizde olup biten her şeyi kontrol altında tutun. Kar zarar hesaplamaları, sipariş grafikleri ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Çoklu Şube Yönetimi

Karmaşadan kurtulmanızı sağlayan BON, çoklu mekan yönetirken de sizin yanınızda. Mekanlarınıza ait verileri anında karşılaştırın, karşılaştırmalı tablo ve grafikler ile verileri anlamlandırın.

Minimal Tasarım,Kolay Kullanım

Minimal Tasarım, Kolay Kullanım

Kolay Kullanım: Eğitim Gerektirmez

Sipariş eklemek veya ödeme almak için boş yere zaman harcamanıza gerek yok. BON’da her şeyi birkaç dokunuş ile halledebilirsiniz. Sizin için tasarlanan BON, hiçbir eğitim gerektirmeden hızlıca kullanılabilir. Her şey olması gerektiği yerde minimal ve modern bir şekilde sizi bekliyor.

Uzaktan Erişim

Yönetici paneline istediğiniz her yerden erişerek gelir, gider ve mekan durumunu takip edebilirsiniz. Mekan yoğunluğu, gecikmiş siparişler, stok durumu ve çok daha fazlası parmaklarınızın ucunda.

Resimli QR Online Menü

Resimli QR menü özelliği sayesinde onlarca ürün olan menünüzü bile kolayca dijital hale getirebilirsiniz.

Ücretsiz Başla
BON Bulut adisyon

Bulutun Gücüyle Sınırları Kaldırın

İstediğiniz Cihazda Kullanın

BON’da sınırlar yok. Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar fark etmez, internet erişimi olan tüm cihazlardan BON’un işlevselliğini keşfedebilirsiniz.

Yenileme ve Bakım Yok

BON’da altyapı ve bakım derdi yok. Tek ihtiyacınız olan internet ve internete erişebilen bir cihaz. Sağlam bulut teknolojisi ve güçlü yazılım altyapısıyla geri kalan her şeyi BON halleder.

 Taahhüt sözleşme yok

Taahhüt ve Sözleşme Yok

Lisans Ücreti Yok

Lisans ve güncelleme ücretlerini hayatınızdan çıkarın. Her zaman BON’un en gelişmiş sürümünü sorunsuzca kullanırsınız. Farklı terminallerin uyumsuzluklarını, sistem hatalarını yaşamazsınız.

Taahhüt ve Sözleşme Yok

Sizi taahhüt ve sözleşmeler ile sınırlandırmaz. Kullandığınız kadar ödediğiniz paket yapımız ve ücretsiz sürümümüz ile kendinize en uygun versiyona geçiş yapabilirsiniz.

Üst Seviye Güvenlik

En son teknolojiyi kullanan sunucu ve yazılım altyapısı uçtan uca güvenlik sunmak için tasarlandı. Güçlü şifreleme sistemi verilerinizi korur.

bg

Hemen 1 ay ücretsiz deneyin!